Selecteer een pagina
Voor vragen betreffende een offerte(uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl Danny van Adrichem, Main Shareholder

Ik ben verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning of het werkprogramma, neem dan gerust contact met mij op via nathalie@adrichem.nl of 06-12344872. Nathalie Oeben, Coördinator Planning

Ik verwerk binnen van Adrichem de debiteuren. Heeft u vragen ten aanzien van de debiteuren? Dan kunt u mij bereiken op maandag dinsdag en donderdag via facturatie@adrichem.nl  en 0184-416688. Filiz Ilhan, Financieel Administrateur

Ik ben eindverantwoordelijk voor het bestuur van ‘Van Adrichem’. Mijn verantwoordelijkheden liggen onder andere bij de interne processen en contractbeheer. Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl 

Shirley van Adrichem, Chief Executive Officer

Samen met Nathalie ben ik verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning kunt u mij bereiken op maandag, woensdag en vrijdag via chanelle@adrichem.nl of 0181-416688 Chanelle de Groot, Planner

Heeft u vragen ten aanzien van de dienstverlening? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via andrea@adrichem.nl en 06-10205320. Andrea Schwarts, Ambulant Objectleider Dienstverlening

Ik ben eindverantwoordelijk voor de financiën en stuur zowel de crediteuren als debiteurenadministratie aan. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.

Amber Reichardt, Chief Financial Officer

Ik ben verantwoordelijk voor HRM, verzuim en ook ben ik vertrouwenspersoon. Ik ben afwezig op donderdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzanna Schnetz, HRM

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via d.mol@adrichem.nl en 0184-416688 Danny Mol, Ambulant Objectleider Schoonmaak

Ik ben receptioniste en uw eerste aanspreekpunt. Ik ben verantwoordelijk voor de facilitaire zaken. Ik ben aanwezig van maandag t/m op vrijdag. U kunt mij bereiken via nadia@adrichem.nl  of 0184-416688.

Nadia Esseboom, Receptioniste

Ik verwerk binnen van Adrichem de crediteuren. Heeft u vragen ten aanzien van de crediteuren? Dan kunt u contact met mij opnemen op maandag dinsdag en donderdag. Via administratie@adrichem.nl  of 0184-416688.

Nettie de Groot, Financieel Administrateur