Voor vragen betreffende een offerte (uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl
Danny van Adrichem, Main Shareholder

Ik ben eindverantwoordelijk voor het bestuur van ‘Van Adrichem’. Mijn verantwoordelijkheden liggen onder andere bij de interne processen en contractbeheer. Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl
Shirley van Adrichem, Chief Executive Officer

Ik ben eindverantwoordelijk voor de financiën. Tevens stuur ik de crediteuren- en debiteurenadministratie en van Adrichem Catering aan. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.
Amber Reichardt, Chief Financial Officer

Ik ben secretarieel medewerkster en uw eerste aanspreekpunt. Ook ben ik  verantwoordelijk voor de facilitaire zaken. Ik ben afwezig op dinsdag. Ik ben bereikbaar via nadia@adrichem.nl  of 0184-416688.
Nadia Esseboom, Secretarieel medewerkster

Ik ben verantwoordelijk voor de planning en hou dagelijks contact met de medewerkers. Heeft u vragen over de planning? U kunt mij bereiken via chanelle@adrichem.nl of op 06-12344872
Chanelle de Groot, Planner

Heeft u vragen ten aanzien van de dienstverlening? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via asha@adrichem.nl en 06-10205320.
Asha Dassasingh, Ambulant Objectleidster Dienstverlening

Ik ben verantwoordelijk voor de planning. En vervang mijn collega Chanelle. Ik ben te bereiken op maandagochtend t/m vrijdagochtend op 06-33594143 of via  eva@adrichem.nl 
Eva Lemckert, Medewerkster Planning

Ik ben regiomedewerkster binnen van Adrichem en vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calamiteiten. U kunt mij dagelijks bereiken op 0184-416688.
Loes van den Broek, Regiomedewerkster

Ik ben verantwoordelijk voor HRM, verzuim en ik ben ook vertrouwenspersoon. Ik ben aanwezig van maandag t/m vrijdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.
Suzan Schnetz, HRM

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via lucinda@adrichem.nl en 06-53448068.
Lucinda Wandiza, Ambulant Objectleidster Schoonmaak

Ik ben verantwoordelijk voor de crediteuren en debiteuren administratie binnen van Adrichem. Ik ben afwezig op woensdag. U kunt mij bereiken via robert@adrichem.nl of op 0184-416688.
Robert Luitwieler, Administratief medewerker