Selecteer een pagina

Voor vragen betreffende een offerte(uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl

Danny van Adrichem, DGA

Ik ben verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning of het werkprogramma, neem dan gerust contact met mij op via nathalie@adrichem.nl of 06-12344872.

Nathalie Oeben, Coördinator Planning

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismakings- of evaluatiegesprek. Ik ben dagelijks te bereiken op cora@adrichem.nl of 06-33594143.

Cora Hildebrand, Rayonleider

Mijn verantwoordelijkheden liggen bij de interne processen en contract- & financieel beheer. Mocht je vragen hebben?! Schroom niet! Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl

Shirley van Adrichem, Algemeen Directeur

Samen met Nathalie ben ik verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning of het werkprogramma kunt u mij bereiken op maandag, woensdag en vrijdag via Samantha@adrichem.nl of 0181-416688

Samantha Kamerman, Planning

Ik stuur het kantoorpersoneel aan, ben vertrouwenspersoon en houd mij bezig met New Business. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.

Amber Reichardt, Office- & Accountmanager

Ik verwerk de salarisadministratie. Ik ben werkzaam op de maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag. Neem gerust contact met mij op via sschnetz@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzanna Schnetz, Medewerker personeelszaken

Ik verwerk binnen Van Adrichem zowel de crediteuren- als de debiteurenadministratie Ik ben van maandag tot en met donderdag bereikbaar op facturatie@adrichem.nl of 0184-416688.

Wendy van Burgel, Financieel Administrateur

Binnen Van Adrichem ben ik verantwoordelijk voor alle inkomende telefoontjes, bestellingen, wagenpark etc. Ik ben van woensdag tot en met vrijdag bereikbaar op receptie@adrichem.nl of 0184-416688.

Stephanie Kooke, Receptioniste

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Maker Pty Ltd.

ONZE DIENSTEN

Industriële reiniging
Schoonmaak

 

CONTACT

T: 0184-416688
A: Parabool 112

3364 DH Sliedrecht

E: info@adrichem.nl