Voor vragen betreffende een offerte (uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Tevens stuur ik de Dienstverlening aan. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar receptie@adrichem.nl 

Danny van Adrichem, Main Shareholder

Ik ben eindverantwoordelijk voor het beleid binnen ‘Van Adrichem Groep’. Ik ben verantwoordelijk voor onder andere de interne processen, inkoop en aansturing kantoor.                            Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl

Shirley van Adrichem, Chief Executive Officer

Ik ben eindverantwoordelijk voor de financiën. Tevens stuur ik de crediteuren- en debiteurenadministratie en van Adrichem Catering aan. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.
Amber Reichardt, Chief Financial Officer

Ik ben front-backoffice medewerkster en ik ben  verantwoordelijk voor de facilitaire zaken. Ik ben afwezig op dinsdag. Ik ben bereikbaar via nadia@adrichem.nl of 0184-416688.

Nadia Esseboom, Front/backoffice medewerkster

Ik ben planner binnen van Adrichem en hou dagelijks contact met onze medewerkers! Ik ben bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag via planning@adrichem.nl en 06-53241520

Evaline de Heer, Planner

Ik ben regiomedewerkster binnen van Adrichem en vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calimiteiten. U kunt mij dagelijks bereikein op 0184-416688

Nadine Dietrich, Regiomedewerkster

Ik ben verantwoordelijk voor de planning binnen van Adrichem. Heeft u vragen ten aanzien van de planning? Ik ben bereikbaar op maandag, woensdag en vrijdag via planning@adrichem.nl en 06-33594143

Rick van de Poll, Planner

Ik ben regiomedewerkster binnen van Adrichem en vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calamiteiten. U kunt mij dagelijks bereiken op 0184-416688.

Shuda Poulina, Regiomedewerkster

Ik ben verantwoordelijk voor HRM, verzuim en ik ben ook vertrouwenspersoon. Ik ben aanwezig van maandag t/m vrijdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzan Schnetz, HRM

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking!          Ik ben dagelijks bereikbaar via lucinda@adrichem.nl en 06-53448068.

Lucinda Wandzia, Ambulant Objectleidster Schoonmaak

Ik ben verantwoordelijk voor de crediteuren en debiteuren administratie binnen van Adrichem. Ik ben dagelijks bereikbaar. U kunt mij bereiken via robert@adrichem.nl of op 0184-416688.

Robert Luitwieler, Administratief medewerker