Voor vragen betreffende een offerte (uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl
Danny van Adrichem, Main Shareholder

Ik ben eindverantwoordelijk voor het bestuur van ‘Van Adrichem’. Mijn verantwoordelijkheden liggen onder andere bij de interne processen en contractbeheer. Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl
Shirley van Adrichem, Chief Executive Officer

Ik ben eindverantwoordelijk voor de financiën en stuur zowel de crediteuren als debiteurenadministratie aan. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.
Amber Reichardt, Chief Financial Officer

Ik ben secretarieel medewerkser en uw eerste aanspreekpunt. Ook ben ik  verantwoordelijk voor de facilitaire zaken. Ik ben afwezig op dinsdag. Ik ben bereikbaar via nadia@adrichem.nl  of 0184-416688.

Nadia Esseboom, Secretarieel medewerkster

Ik ben verantwoordelijk voor de planning en hou dagelijks contact met de medewerkers. Heeft u vragen over de planning? U kunt mij bereiken via chanelle@adrichem.nl of op 06-12344872

Chanelle de Groot, Planner

Ik ondersteun mijn collega Suzan van HRM.  Ik ben aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag. U kunt bij mij terecht via miranda@adrichem.nl  of op 0184-416688

Miranda Visser, Ondersteuner HRM

Ik ben verantwoordelijk voor HRM, verzuim en ik ben ook vertrouwenspersoon. Ik ben aanwezig van maandag t/m vrijdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzanna Schnetz, HRM

Ik ben regiomedewerkster binnen van Adrichem en vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calamiteiten. U kunt mij dagelijks bereiken op 0184-416688.

Loes van den Broek, Regiomedewerkster

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via lucinda@adrichem.nl en 06-53448068.
Lucinda Wandzia, Ambulant Objectleidster Schoonmaak

Heeft u vragen ten aanzien van de dienstverlening? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via asha@adrichem.nl en 06-10205320.

Asha Dassasingh, Ambulant Objectleidster Dienstverlening