Selecteer een pagina

Contactformulier



`

Vestigingsadres:

Galvanistraat 53-55

3316 GH Dordrecht

The Netherlands

Voor vragen betreffende een offerte(uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl

Danny van Adrichem, DGA

Ik ben verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning of het werkprogramma, neem dan gerust contact met mij op via nathalie@adrichem.nl of 06-12344872.

Nathalie Oeben, Coördinator Planning

Ik verwerk binnen van Adrichem de debiteuren. Heeft u vragen ten aanzien van de debiteuren? Dan kunt u mij bereiken op maandag dinsdag en donderdag via facturatie@adrichem.nl  en 0184-416688.

Filiz Ilhan, Financieel Administrateur

Mijn verantwoordelijkheden liggen bij de interne processen en contract- & financieel beheer. Mocht je vragen hebben?! Schroom niet! Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl

Shirley van Adrichem, Algemeen Directeur

Samen met Nathalie ben ik verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning kunt u mij bereiken op maandag, woensdag en vrijdag via chanelle@adrichem.nl of 0181-416688

Chanelle de Groot, Planner

Heeft u vragen ten aanzien van de catering? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks te bereiken via alice@adrichem.nl en 06-33594143.

Alice Veltman, Ambulant Objectleider Catering

Ik stuur het kantoorpersoneel aan,  en houdt mij bezig met New Business. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.

Amber Reichardt, Office- & Accountmanager

Ik verwerk de salarisadministratie en ben vertrouwenspersoon. Ik ben afwezig op donderdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzanna Schnetz, Medewerker personeelszaken

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via d.mol@adrichem.nl en 0184-416688

Danny Mol, Ambulant Objectleider Schoonmaak

Ik ben receptioniste en uw eerste aanspreekpunt. Ik ben verantwoordelijk voor verschillende werkzaamheden. Ik ben aanwezig van maandag t/m op vrijdag. U kunt mij bereiken via nadia@adrichem.nl  en 0184-416688.

Nadia Esseboom, Receptioniste

Ik verwerk binnen van Adrichem de crediteuren. Heeft u vragen ten aanzien van de crediteuren? Dan kunt u contact met mij opnemen op maandag dinsdag en donderdag. Via administratie@adrichem.nl  of 0184-416688.

Nettie de Groot, Financieel Administrateur

Heeft u vragen ten aanzien van de dienstverlening? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via andrea@adrichem.nl en 06-10205320.

Andrea Schwarts, Ambulant Objectleider Dienstverlening

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Maker Pty Ltd.

ONZE DIENSTEN

Bedrijfscatering

Industriële reiniging
Schoonmaak

 

CONTACT

T: 0184-416688
A: Galvanistraat 53-55

3316 GH Dordrecht

E: info@adrichem.nl