Selecteer een pagina

Contactformulier



`

Vestigingsadres:

Galvanistraat 53-55

3316 GH Dordrecht

The Netherlands

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Maker Pty Ltd.

ONZE DIENSTEN

Bedrijfscatering

Industriële reiniging
Schoonmaak

 

CONTACT

T: 0184-416688
A: Galvanistraat 53-55

3316 GH Dordrecht

E: info@adrichem.nl

Voor vragen betreffende een offerte (uitbreiding) of extra werkzaamheden ben ik bereikbaar op danny@adrichem.nl of 0184-416688. Wilt u een afspraak maken? Mail dan naar amber@adrichem.nl

Danny van Adrichem, Main Shareholder

Ik ben verantwoordelijk voor de planning. Heeft u vragen over de planning? Neem dan gerust contact op via chanelle@adrichem.nlof op 0184-416688.

Nathalie Oeben, Coördinator Planning

Ik ben administratief ondersteuner bij van Adrichem. Ik ben bereikbaar op woensdag en vrijdag via winnie@adrichem.nl en 0184-416688.

Winnie van den Heuvel, Administratieve ondersteuning

Ik ben verantwoordelijk voor crediteurenbeheer. Ik ben aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag. Neem gerust contact met mij op via administratie@adrichem.nl of 0184-416688.

Corrie Koster, Crediteurenbeheer

Ik ben eindverantwoordelijk voor het bestuur van ‘Van Adrichem’. Mijn verantwoordelijkheden liggen onder andere bij de interne processen en contractbeheer. Je kunt mij bereiken via 0184-416688 of shirley@adrichem.nl

Shirley van Adrichem, Chief Executive Officer

Ik ben verantwoordelijk voor de planning en hou dagelijks contact met de medewerkers. Heeft u vragen over de planning? U kunt mij bereiken via chanelle@adrichem.nl of op 0184-416688

Chanelle de Groot, Planner

Samen met Astrid ben ik regiomedewerkster binnen van Adrichem.  Ik vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calamiteiten. Ik ben dagelijk bereikbaar via 0184-416688.

Marije de Leeuw, Regiomedewerkster

Ik ben eindverantwoordelijk voor de financiën en stuur zowel de crediteuren als debiteurenadministratie aan. Ik ben dagelijks bereikbaar op amber@adrichem.nl of 06-46707688.

Amber Reichardt, Chief Financial Officer

Ik ben verantwoordelijk voor HRM, verzuim en ik ben ook vertrouwenspersoon. Ik ben aanwezig van maandag t/m vrijdag. Neem gerust contact met mij op via suzan@adrichem.nl of 0184-416688.

Suzanna Schnetz, Medewerker personeelszaken

Heeft u vragen ten aanzien van de schoonmaak? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via d.mol@adrichem.nl en 0184-416688

Danny Mol, Ambulant Objectleider Schoonmaak

Ik ben secretarieel medewerker en uw eerste aanspreekpunt. Ook ben ik  verantwoordelijk voor de facilitaire zaken. Ik ben dagelijks bereikbaar via nadia@adrichem.nl  of 0184-416688.

Nadia Esseboom, Secretarieel medewerker

Heeft u vragen ten aanzien van de dienstverlening? Ik kom graag bij u langs voor een kennismaking! Ik ben dagelijks bereikbaar via andrea@adrichem.nl en 06-10205320.

Andrea Schwarts, Ambulant Objectleider Dienstverlening

Ik ben regiomedewerkster binnen van Adrichem en vervang onze medewerkers van de schoonmaak bij calamiteiten. U kunt mij dagelijks bereiken via het hoofdkantoor 0184-416688.

Astrid Ardon, Regiomedewerkster